Мастерская Snake - сервисный центр по заправке картриджей и ремонту принтеров
Пн-Пт 10:00 - 17:00
Корзина0RUUA
Что Вы ищете?
Например HP Q2612
РАСШИРЕННЫЙ ПОИСК. ПОКАЗАТЬСКРЫТЬ
Введите в строку поиска модель принтера или картриджа
ФОРМАТ ПЕЧАТИ

Доставка та Виїзд майстра

Доставка картриджів в Києві.

У нас в компанії своя власна кур'єрська служба, до якої входять як водії, так і кур'єри. Здійснюємо доставку по Києву та Київській області (Буча, Ірпінь, Бориспіль, Борщагівка, Вишневе, Боярка, Обухівська та Житомирська траси та інші напрями).

Вартість послуг доставки та виїзду спеціаліста: 

1) Купити картридж в Києві з доставкою до дверей – 69 грн
2) Заправка картриджів в Києві, 2 візити (забрати/доставити) – 138 грн.
3) Виїзд інженера для ремонту принтерів – 100 грн.
4) Виїзд водія за принтером/габаритною технікою, 1 візит (забрати та доставити) – 125 грн.

Локальна доставка у Центрі Києва всього за 10 гривень 1 візит: 

Для клієнтів з Подолу, Золотих Воріт, Львівської площі, Площі Льва Толстого, Університету, Театральної, Хрещатику, Майдана Незалежності, Арсенальної, Кловської, Палацу Спорту, Олімпійської, Палацу України та Печерської діє напрочуд вигідна послуга. Ми ваші сусіди, а тому організували локальну доставку за найнижчим тарифом - 10 грн за 1 візит пішого кур'єра. Оперативність від 15 хвилин до 2-х годин

карта локальной доставки в Центре Киева

 

Терміни доставки картриджів у Києві. 

Якщо Ви бажаєте купити картридж в Києві і зробили замовлення у першій половині робочого дня - доставка можлива в той самий день!  

Якщо Ви бажаэте замовити послугу "заправка картриджыв в Киэвы" з доставкою Вашого картриджу в майстерню - у більшості випадків забираємо в цей самий день, а заправлений картридж доставляємо наступного дня. 

Доставка на території України.

Доставка картриджів на території України здійснюється через транспортні компанії:

1) Нова Пошта. 

2) Міст.

3) Укрпошта.

Або ж інша логістична служба за домовленістю з клієнтом. 

Термін доставки картриджів на території України.

Купити картридж в Києві, а потім довго чекати доставки? Ні, не так - доставка картриджу з Києва в інші міста України займає не більше 1-2 робочих дні. Перелік міст, 

Купить картридж в Киеве, а после долго ждать доставки? Нет, отнюдь – доставка картриджа из Киева в другие города Украины займет не более 1-2 рабочих дней. 

Куди доставляють катриджі? 

Картридж в Києві відправляють через транспортну службу в їхні представництва у вашому місті, але можна замовити і доставку до ваших дверей. 

 

Вартість доставки?

Вартість доставки картриджів по території України залежить від дальності та ваги вантажу, а також пункту отримання - на складі компанії чи доставка картриджу безпосередньо до вашого будинку чи офісу. 

Приклад: Доставка лазерного картриджу вагою 1 кг з Києва в Дніпропетровськ на склад транспортної компанії буде коштувати 40 грн, термін - 1 робочий день. А таке ж замовлення до ваших дверей - 49 грн, термін - 1-2 робочих дні.  

Більш детально розрахувати вартість доставки Ви можете калькулятором вартості доставки безпосередньо на сайті транспортної компанії. 

 

Як забрати картридж?

Якщо Ви вирішили купити картридж, повідомте менеджеру зручний для Вас спосіб доставки: до складу транспортної компанії чи доставка картриджу до ваших дверей. Повідомте ПІБ отримувача замовлення (рекомендуємо вказувати 2-3 імені отримувачів, на той випадок, якщо Вас не буде на момент доставки в офісі) і контактний номер телефону (мобільний чи стаціонарний або обидва). Після відправки замовлення ми повідомимо Вам номер декларації і терміни доставки. Для отримання на складі замовлення вам потрібно знати номер декларації та надати паспорт для отримання замовлення.

Для отримання замовлення з доставкою "До дверей" потрібно дочекатися телефонного дзвінка від кур'єра служби доставки. Повідомити точну адресу та час, зручні для Вас, для доставки картриджів. Оплата доставки замовлення відбувається безпосередньо в момент отримання замовлення. 

Вказані терміни доставки - не аксіома! Бувають і виключення: затори на дорогах, важкодоступні райони, пікові навантаження на кур'єрську службу, години пік тощо. 

У будь-якому випадку ми стараємося доставити з максимальною швидкістю, інформуючи вас по телефону про терміни доставки та їх зміну. Обов'язково погоджуємо з Вами зручний час для візиту кур'єра. 

Ця сторінка може бути цікавою для користувачів, які шукали: "заправка картриджів Київ, картриджи Київ, заправка картриджів в Києві, доставка катриджів, купити картридж Київ, картридж в Києві, заправка картриджу в Києві, купити картридж в Києві, доставка по Києву, доставка по Україні".

НАВЕРХ